Blog
Bij Kameryck

*** Persbericht *** Pannenbier bij De Oortjeshoeve

PERSBERICHT
Pannenbier bij De Oortjeshoeve: hoogste punt bereikt
Kamerik, 3 december 2025

Aanstaande vrijdag 5 december om 16.00 uur vieren we een bijzonder bouwmoment bij De Oortjeshoeve, namelijk het traditionele pannenbier. Een feestelijk moment om stil te staan bij het bereiken van het hoogste punt van ons nieuwe familierestaurant in aanbouw. Een mijlpaal waar we met veel trots bij stilstaan samen met iedereen die hier hard aan meewerkt.

De Oortjeshoeve wordt een knusse, toegankelijke plek waar straks jong en oud kunnen genieten van ambachtelijke pannenkoeken en andere heerlijke gerechten. De bouw ging in mei officieel van start met het slaan van de eerste paal. Met het bereiken van dit hoogste punt is opnieuw een grote stap gezet richting de opening.

“Dit moment voelt als een beloning voor alle inzet van de afgelopen maanden. We bouwen hier iets heel moois voor de regio. De Oortjeshoeve wordt een plek waar gezinnen, wandelaars en ook zakelijke gasten straks samenkomen voor een ongedwongen en heerlijke beleving,”
Aldus Mark Haagen, eigenaar van Buitenplaats Kameryck.

Uitnodiging pannenbier
We nodigen collega’s, betrokkenen en pers van harte uit om dit feestelijke moment met ons te vieren. Onder het genot van een drankje proosten we op dit bijzondere moment.

Datum: vrijdag 5 december 2025
Tijd: 16.00 uur
Locatie: De Oortjeshoeve (Oortjespad 1)

Over De Oortjeshoeve
De Oortjeshoeve wordt een sfeervolle aanvulling op het bestaande aanbod van Buitenplaats Kameryck. Het restaurant opent naar verwachting medio 2026 en vormt straks samen met een nieuwe speeltuin, een groot doolhof en het startpunt van blotevoetenpad ’t Groene Hart een aantrekkelijke bestemming voor een brede doelgroep. Houdt onze website in de gaten voor alle bouwupdates.

Over Buitenplaats Kameryck
Buitenplaats Kameryck is een veelzijdige locatie in het Groene Hart waar natuur, recreatie en zakelijk genieten samenkomen. Van evenementen tot vrijetijdsbesteding: bij Buitenplaats Kameryck staat gastvrijheid en beleving centraal. www.kameryck.nl.

Einde persbericht

Noot voor de redactie
Voor aanvullend beeldmateriaal of meer informatie kun je contact opnemen met:

Mark Haagen
Eigenaar
mark@kameryck.nl
M: 06-28676925

Of

Birgit van der Woning
Commercieel Manager
birgit@kameryck.nl  
M: 06-40857670


Terug naar overzicht