Een Artist impression van bovenaf van de Oortjeshoeve.
Pannenkoeken en meer

BIJ DE OORTJESHOEVE

Het verhaal

In het midden van ’t Groene Hart staat Restaurant De Oortjeshoeve, omringd door weilanden, sloten en karakteristieke polderlandschappen. Een gastvrije plek waar traditie, natuur en smaak samenkomen.

 

Natuurlijk & nieuwsgierig

De Oortjeshoeve is een warme, gastvrije plek  waar generaties samen kunnen komen om te genieten van het buitenleven, goed gezelschap, heerlijke pannenkoeken en mooie gerechten. Het is een plek om even écht samen te zijn – met familie, vrienden of collega’s – midden in de rust van ’t Groene Hart. Daarnaast zal De Oortjeshoeve een verbindende rol spelen in de regio door samen te werken met lokale ondernemers en leveranciers. Zo is het meer dan een pannenkoekenrestaurant: het is een ontmoetingsplek voor jong en oud, van buurtbewoner tot recreant.

 

Opening

De Oortjeshoeve is geopend, en wat was het een prachtig eerste weekend. Met volle terrassen, de eerste versgebakken pannenkoeken en volop ontdekkende gasten hebben we samen de eerste herinneringen gemaakt midden in het Groene Hart. We kijken ernaar uit om nog veel meer mensen welkom te mogen heten.

\n
\n \n

Reserveren

Reserveer hier online direct je tafel of bel 06-34493502 Indien het niet meer mogelijk is om online de reservering te maken, neem even telefonisch contact met ons op en dan kijken we naar de mogelijkheden.

Kom je toevallig langs en wil je graag een tafeltje? Dat is geen probleem.

 

Wij werken met een seating van 2 uur. Na afloop van deze tijd kan de tafel opnieuw gereserveerd worden voor andere gasten. Mocht je verwachten langer te willen blijven, neem dan vooraf even contact met ons op zodat we kunnen kijken wat mogelijk is.

Bij mooi weer reserveren wij, indien mogelijk, een tafel op ons terras. Heb je een voorkeur voor binnen of buiten? Dan kun je dit aangeven bij je reservering. We doen ons best om hier rekening mee te houden, maar kunnen dit niet altijd garanderen.

 

Het hele jaar door geniet je bij ons van seizoensgebonden gerechten en daarbij werken wij graag met streekproducten. Je kunt tijdens de lunch kiezen uit diverse soorten pannenkoeken, pinsa’s (soort pizza’s), salades en belegde sandwiches. Tijdens het diner kun je naast pannenkoeken ook genieten van gerechten zoals; risotto, pasta’s en diverse vlees- en visgerechten.

In het weekend ben je bij De Oortjeshoeve ook welkom voor een rustig ontbijt, tussen 9.30 en 11.30 uur, midden in het Groene Hart.

Bekijk de lunchkaart en dinerkaart.

 

Openingstijden:
Maandag & dinsdag:
09.30 tot 17.00 uur
(lunchkaart tot 16.30 uur)

Woensdag t/m zondag:
09.30 tot 21.00 uur
(lunchkaart van 11.30 en 15.30 uur en dinerkaart vanaf 16.30 tot 19.30 uur)

24 december en 31 december zijn wij geopend tot 16.00 uur.
1 januari 2027 zijn wij gesloten.

Adres: Oortjespad 1, Kamerik
Parkeren: P4, Oortjeshoeve en Kinderboerderij

 

Wegens code rood zijn wij gesloten op vrijdag 26 juni tot 15:30 uur.

Vanaf 15:30 uur ben je van harte welkom voor een borrel of diner!

Word lid van de Oortjes Club

 

Spaar voor Oortjes, geniet nóg meer!

  • Spaar automatisch bij iedere bestelling
  • Ontvang tijdelijk 1.000 Oortjes cadeau bij inschrijving (t/m eind mei)
  • 1.000 Oortjes = €5 korting

Schrijf je nu in — je eerste €5 korting ligt al voor je klaar!

 

\n
\n \n

Artist Impressions

 

Een tipje van de sluier..

Wij zijn verheugd om jullie eindelijk wat meer te mogen laten zien van De Oortjeshoeve. Hoe gaat het er ongeveer uit zien en welke mogelijkheden biedt dit allemaal?

 

Vier het bij De Oortjeshoeve!

Bij De Oortjeshoeve ben je aan het juiste adres om jouw bijzondere moment te vieren. Of het nu gaat om een bruiloft, een familiedag met of zonder activiteiten, een kinderfeestje of een mooi jubileum. Wij bieden een sfeervolle plek voor zowel kleine als grotere gezelschappen. Ook voor zakelijke bijeenkomsten zijn er volop mogelijkheden. Zo kun je bij De Oortjeshoeve terecht voor vergaderingen in een ontspannen, landelijke setting, het organiseren van een bedrijfsfeest of andere zakelijke samenkomsten.

 

“De Oortjeshoeve geeft ons nog meer ruimte, flexibiliteit en mogelijkheden voor (zakelijke) events –
van vergadering tot bedrijfsuitje of extra subzalen bij een congres.“

Open zaterdag 23 mei 2026

Via deze pagina houden we je graag op de hoogte van alle ontwikkelingen rondom De Oortjeshoeve!

Na lang wachten is het zover: de bouw van het gloednieuwe pannenkoekenrestaurant nabij Buitenplaats Kameryck is officieel begonnen! Vrijdag 16 mei 2025 werd onder toeziend oog van personeel, partners, het bouwteam en Wethouder Mariëtte Pennarts-Pouw van de Gemeente Woerden, de eerste paal feestelijk geslagen. Daarbij werd ook de naam van het nieuwe restaurant onthult: De Oortjeshoeve.

Updates: Open zaterdag 23 mei 2026

 

In juni 2025 zijn ze gestart met de vloer van het strokasteel. Deze is op 18 juli 2025 afgerond en in week 30 zijn ze gestart met het heien voor het restaurant mét terras!

Het ontwikkelt zicht razendsnel, op 28 oktober werden er zelfs al kozijnen geplaatst. Op 5 december is het hoogste punt bereikt. Medio januari is de nieuwe gevelbekleding erop gezet. De grote dakramen zijn geinstalleerd in het bestaande deel die zorgen voor mooi lichtinval. Ook ligt er inmiddels een mooie tegelvloer in het restaurant gedeelte. En het eerste stucwerk binnen is zichtbaar. Aan de buitenkant zijn de vorderingen ook goed zichtbaar. De dakpannen liggen op het nieuwbouw gedeelte en het rietendak is vernieuwd. Nu wordt er rondom druk gewerkt aan een mooi terras en binnen gaan ze beginnen aan de interieurafwerking. Het aftellen is begonnen!

Oortjeshoeve bouwupdate
Oortjeshoeve bouwupdate
Oortjeshoeve bouwupdate

Progress in beeld

 

We brengen het proces van de oortjeshoeve in beeld en updaten dit regelmatig zodat u een mooi overzicht heeft van de voortgang.

Kameryck lente
Voor iedereen

Samen een mooie dag beleven

Van lunch tot feest, wij regelen het voor je!